Ozdoba Ineriéru - kožená sedačka.

 

Působí elegantně a vypadají dobře i po letech. Neobsahují nečistoty. To jsou kožené sedačky, vkusný doplněk jakéhokoliv interiéru

 Podobnou zkušenost má skoro každý – látková sedačka je náchylná ke tvorbě skvrn, textilie velmi dobře absorbují znečištění. Navíc i vlhkost včetně potu, což může způsobit  nepříjemný pach. Jenže jsou levnější, a tak stále tvoří většinu českých domácností. I když s přibývajícím časem rychle ztrácejí krásu a kvalitu.

 Stále více Čechů přichází na chuť koženým sedačkám. Jejich pořizovací cena bývá vyšší, jenže životnost je nesrovnatelná – vydrží i čtyřikrát déle než látková. A výhod je celá řada: barva se po letech nemění, kůže není savá, a proto neabsorbuje nečistoty.

 Jednodušší je i údržba, jen člověk musí myslet na používání správných produktů. O koženou sedačku se ale starat musí. Levnější a tenčí kůže mohou časem praskat, tomu je potřeba předcházet ošetřováním.

 Kožené sedačky navíc dodají interiéru eleganci a vkus. I proto míří do reprezentačních prostor firem, hotelů nebo lázní. A čím dál častěji i do domů a bytů. Stávají se doplňkem, který upoutá návštěvu a obyvatelům dá pocit maximálního pohodlí.