Retro

Kvalitně zpracované sedací soupravy stylu dvacátých až padesátých let minulého století, mezi něž patří i anglický chesterfield. Sedačkou na obrázku je italská sedací souprava SIR WILLIAM.

Retro Počet produktů: 7

Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
  • Exkluzivní sedací souprava.Ceník VideoModerně secesní sedací souprava vhodná do luxusních interiérů. Model nejde vyrobit v Emotion, Manhattan,Pepper, Rush, Magu Jet, Baby, Dorado, Cuore, Elevation, Bonus, Dandy a Metal.

  • Exkluzivní sedací souprava. Ceník Zákaznické fotoKrásné časy ( Belle Époque) budou čekat i Vás s touto sedací soupravou, kterou si zamilujete. Měkoučké peří v kombinaci s kousky pěny přinesou velmi pohodlné sezení a úžasný je i design této sedací soupravy.

  • Moderní sedací souprava v anglickém stylu. [ceník] Máte rádi staré věci? A máte moderní interiér? Pořiďte si naší sedačku v anglickém stylu v novodobém pojetí. Dokážeme Vám, že staré i nové může spolu ladit.

  • Luxusní sedačka anglického stylu.Ceník Velmi luxusní a stylová sedací souprava spolu s anglickým nábytkem vytváří typycký retro styl, především v luxusních kancelářích a pánských pokojích. Ve světlém provedení však zcela změní svou tvář a rozzáří obývací pokoje velkých interiérů. Model nejde vyrobit v Emotion, Manhattan,Pepper, ...

  • Křeslo. [ceník]Retro křesílko v minimalistickém stylu.

  • Luxusní sedačka v anglickém stylu. [ceník] Velmi úspěšná a nikdy nestárnoucí sedací souprava nejen ke starožitnému nábytku, ale nyní vhodná i do moderních interiérů. Pro ty, co hledají styl, který nezevšední.

  • Klasická sedací souprava. Ceník Zákaznické fotoVelmi pohodlná sedačka vhodná do klasického interiéru či luxusní kanceláře nebo pánského pokoje. Stačí si jen zapálit doutník či dýmku.

    -5%
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek