Retro

Kvalitně zpracované sedací soupravy stylu dvacátých až padesátých let minulého století, mezi něž patří i anglický chesterfield. Sedačkou na obrázku je italská sedací souprava SIR WILLIAM.

Retro Počet produktů: 5

Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
 • -10%

  Exkluzivní sedací souprava. [ceník]Krásné časy ( Belle Époque) budou čekat i Vás s touto sedací soupravou, kterou si zamilujete. Měkoučké peří v kombinaci s kousky pěny přinesou velmi pohodlné sezení a úžasný je i design této sedací soupravy.

  -10%
 • Moderní sedací souprava v anglickém stylu. [ceník]Máte rádi staré věci? A máte moderní interiér? Pořiďte si naší sedačku v anglickém stylu v novodobém pojetí. Dokážeme Vám, že staré i nové může spolu ladit.

 • Luxusní sedačka anglického stylu. [ceník]Velmi luxusní a stylová sedací souprava spolu s anglickým nábytkem vytváří typycký retro styl, především v luxusních kancelářích a pánských pokojích. Ve světlém provedení však zcela změní svou tvář a rozzáří obývací pokoje velkých interiérů.

 • -10%

  Luxusní sedačka v anglickém stylu. [ceník]Velmi úspěšná a nikdy nestárnoucí sedací souprava nejen ke starožitnému nábytku, ale nyní vhodná i do moderních interiérů. Pro ty, co hledají styl, který nezevšední.

  -10%
 • Klasická sedací souprava. [ceník]Velmi pohodlná sedačka vhodná do klasického interiéru či luxusní kanceláře nebo pánského pokoje. Stačí si jen zapálit doutník či dýmku.

  -10%
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek